Горбанівський ЗДО ”Перлина”, Горбанівка
Вінницька область, Вінницький район

ЗДО "Перлина"

Порядок прийому дітей в Горбанівський ЗДО (ясла-садок) "Перлина"

 Комплектування дітей горбанівський ЗДО (ясла-садок) "Перлина" проводиться відповідно до

 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАГАЛЬНОЇ  ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

 3.1. Прийом дітей до горбанівського ЗДО (ясла-садок) "Перлина"  (далі – дошкільний заклад) здійснюється керівником відповідно до списків, сформованих базою даних, упродовж періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (серпень - вересень) поточного року. У випадку недоукомплектування груп керівник дошкільного закладу здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних.

3.2. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

3.3. У разі відсутності електронної адреси про зміну статусу заявнику буде повідомлено у телефонному режимі.

3.4. У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов’язується протягом 30 календарних днів подати керівнику дошкільного закладу усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами):

• заява батьків або особи, яка їх замінює;

• медична картка про стан здоров'я дитини (форма №086/о);

• копія карти профілактичних щеплень (форма 0.63/0);

• довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

• свідоцтво про народження;

• довідка про місце реєстрації дитини;

• заяви – згоди на обробку персональних даних;

• реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний дошкільний заклад, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера або в Центрі адміністративних послуг Вінницької міської ради;

• довідки, посвідчення - для пільгових категорій.

При оформленні довідки (форма №086/о) зазначати:

✓ ПІБ дитини, дату народження, місце проживання, інформацію про стан, групу здоров’я дитини та МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДУВАННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

✓ При наявності певного захворювання у дитини, за рішенням одного із батьків або іншого законного представника дитини у довідці (ф. №086/о) зробити відповідний запис. Надавати завірену копію ф. 063/0 (карта профілактичних щеплень) в дошкільний заклад, оскільки довідка про проведені щеплення дає змогу медичним працівникам дошкільного закладу бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Здійснювати прийом дітей до дошкільного закладу на підставі медичної довідки про стан здоров’я дитини З ВИСНОВКОМ ЛІКАРЯ, ЩО ДИТИНА МОЖЕ ВІДВІДУВАТИ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД (форма 0.86/о), копії карти профілактичних щеплень (форма 0.63/0).

 3.5. Першочергово зараховуються до ЗДО наступні категорії:

➢ діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ДНЗ;

➢ діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

➢ діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім'ях;

➢ діти одиноких батьків (виключно вдів, вдівців);

➢ діти працівників дошкільних закладів у разі виходу на роботу;

➢ діти із сімей, які прибули з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та південно-східних регіонів України;

➢ діти із сімей військовослужбовців на час оголошення мобілізації згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17.03.2014 року №303/2014 з урахуванням вікових категорій дітей, групи для яких сформовано в дошкільному навчальному закладі;

➢ діти учасників бойових дій.

Групи закладів дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. Переведення вихованців з однієї вікової групи до іншої в межах одного дошкільного закладу та формування його новостворених груп здійснюється щороку наприкінці літнього періоду, але не пізніше 31 серпня.

За вихованцем зберігається місце у державному (комунальному) дошкільному закладі у літній період та у таких випадках:

➢ у разі хвороби вихованця, його санаторного лікування, реабілітації;

➢ у разі карантину в дошкільному закладі;

➢ на час відпустки одного з батьків або іншого законного представника дитини.

3.6. Вихованці старшого дошкільного віку, які здобувають дошкільну освіту у державному (комунальному) закладі дошкільної освіти та на початок літнього періоду є такими, яких зараховано до закладу загальної середньої освіти, за бажанням одного з батьків або іншого законного представника дитини можуть продовжувати здобувати дошкільну освіту в державному (комунальному) закладі дошкільної освіти до кінця літнього періоду.

3.7. Відрахування вихованців з державного (комунального) дошкільного закладу може здійснюватися:

➢ за заявою одного з батьків або іншого законного представника дитини, що подавав заяву про зарахування (крім випадків, коли рішенням органу опіки та піклування або суду місце проживання дитини визначено з іншим із батьків);

➢ на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі відповідного типу;

➢ у разі досягнення вихованцем станом на 1 вересня повних семи років (для дітей з особливими освітніми потребами - повних восьми років), що передбачає його відрахування до 31 серпня поточного року;

➢ у разі переведення вихованця до іншого закладу дошкільної освіти;

➢ у разі невідвідування дитиною дошкільного закладу протягом двох місяців підряд упродовж навчального року без поважних причин.

➢ у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини.

Керівник державного (комунального) дошкільного закладу зобов’язаний письмово із зазначенням причин повідомити одного з батьків або іншого законного представника дитини про відрахування дитини не менш як за десять календарних днів до такого відрахування. При поверненні після тривалої відсутності надається довідка про стан здоров'я й контактах за останні 21 день та довідка результату дослідження на ентеробіоз. Необхідно заздалегідь повідомляти про день виходу після тривалої відсутності. Окреслюючи завдання на найближчу перспективу колектив закладу вважає головним своїм призначенням – забезпечення особистісного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я, розуміння та урахування індивідуальних можливостей та потреб, турбота про душу дитини, її фізичний стан, емоційний настрій.

https://www.facebook.com/agronomichne.culture

Логін: *

Пароль: *